Naši donatori

Schrack Technik

Schrack Technik je jedna od vodećih tvrtki u distribuciji elektrotehničkih proizvoda.  Dr. Eduard Schrack je davne 1920. godine osnovao tvrtku Schrack AG iz koje je nastala danas postojeća grupacija Schrack Technik GmbH.  Schrack Technik neprestano proširuje svoju paletu proizvoda i stavlja poseban fokus na segment usluga. Tvrtka je to koja se desetljećima definira kao kompetentan partner za elektrotehniku i to za sve korisnike na području razvoda električne energije niskog napona pokrivajući sklopnu opremu, elektrotehničke proizvode za aplikacije u industriji i zgradarstvu, proizvode rasvjetne tehnologije, proizvode sigurnosne rasvjete, proizvode mrežne tehnologije te fotonaponske tehnologije.

U toku je izgradnja Elektro laboratorija Schrack Srednje škole Konjščina za čije uređenje nam sva potrebna financijska sredstva i opremu donira tvrtka Schrack Technik. Sa uređenjem smo započeli 2019. godine. Iako je cijeli proces malo usporen epidemijom koronavirusa radovi napreduju i ubrzo ćemo imati prekrasan, moderan elektro laboratorij.

Tvrtka Schrack Technik veliki je donator SŠ Konjščina. Zahvaljujemo tvrtki Schrack Technik, a naročito direktoru dr.sc. Josipu Zdenkoviću, dipl.ing., koji se osobno založio da znatna financijska i materijalna sredstva dođu u našu školu i posluže za uređenje škole i modernizaciju obrazovnih programa.

Ovo je jedna lijepa suradnja u kojoj zajedno obrazujemo učenike budućnosti.

objavio: Milojka Rataić   datum: 20. 12. 2019.

« Studeni 2020 »