Naši donatori

Poslovni programi d.o.o.

Osnovna djelatnost tvrtke Poslovni programi d.o.o. je proizvodnja, prodaja i održavanje programskih sustava za manje i srednje tvrtke. Tvrtka uspješno posluje i održava programska rješenja za 200-tinjak klijenata/korisnika. Ima veliko iskustvo u izradi programskih sustava, u prodaji programskih rješenja, na projektima analize potreba klijenta/korisnika, u procesu implementacije programskih rješenja, u operativnom radu s klijentima na terenu... Prilikom implementacije programskog rješenja, prilagođava se zahtjevima i poslovnim procesima klijenta/korisnika poštujući specifičnosti poslovanja svakog poslovnog subjekta.

Tvrtka Poslovni programi d.o.o. donirala je SŠK programski sustav koji će učenici komercijalnog smjera koristiti u nastavi Strukovnih vježbi i vođenju Vježbeničke tvrtke. Navedeni programski sustav u svom poslovanju koristi 200-tinjak klijenata tvrtke Poslovni programi. To znači da će učenici naše škole upoznati i koristiti profesionalni program za poslovanje manjih i srednjih tvrtki s kojim će vrlo vjerojatno i stvarno raditi nakon završetka školovanja.

Zahvaljujemo gospodi Nenadu Topleku i Mladenu Lesjaku što su odvojili vrijeme, uložili svoje profesionalne kompetencije i implementirali program na školska računala.

Zajedno smo jači!

objavio: Milojka Rataić   datum: 19. 2. 2020.

« Listopad 2020 »

Ukupno: 1182010