Učenicima SŠ Konjščina i njihovim roditeljima

Dragi učenici, poštovani roditelji,

evo nekoliko važnih informacija koje se odnose na održavanje virtualne nastave od ponedjeljka, 16. ožujka, pa do daljnjeg:

• molim sve učenike da u ponedjeljak, 16. ožujka, između 7,00 i 12,45 h budu uz svoja računala, tablete ili pametne telefone kako bi razrednici i predmetni nastavnici mogli zajedno s njima testirati virtualne učionice. Ukoliko bude nekih problema koristit ćemo druge oblike komunikacije (razrednici pokupiti e-mail adrese i brojeve telefona učenika)
  • učenici koji imaju problem s povezivanjem, ako mogu neka navrate u školu da im se pruži pomoć
  • za sve učenike koji imaju praktičnu nastavu, ista se odgađa do novih uputa
  • učenici su dužni pohađati virtualnu nastavu, a u slučaju da to ne učine, roditelji su dužni ispričati učenike jednako kao i za redovnu nastavu u školi. Preporučamo da se u virtualnoj nastavi držite svog rasporeda iz redovne nastave, jer će vam na taj način predmetni nastavnik biti dostupan u realnom vremenu.
  • u virtualnom svijetu vrijede ista pravila dobrog ponašanja kao i u redovnoj nastavi te svako kršenje istog će se sankcionirati prema Pravilniku
  • u naredna dva tjedna primijenjivat će se vrednovanje za učenje i vrednovanje kao učenje dok će vrednovanje naučenog biti provedeno vašim povratkom u školu
  • za sve nove informacije koje se tiču nastave na daljinu pratite internet i facebook stranice Škole, Yamer virtualne učionice ili kontaktirajte razrednika.

Molim vas da slijedite sve naše upute kako bismo uspješno odradili naredna dva tjedna.

Želim nam svima puno strpljenja, discipline i sreće u radu.

Vaša ravnateljica,

Milojka Rataić, prof.

objavio: Milojka Rataić   datum: 16. 3. 2020.

« Srpanj 2020 »