preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Knjižnični e-katalog

Popis udžbenika

Korisni linkovi

 

Državna matura

 

Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja

 

Postani student

 

Portal za škole

 

eLektire

 

Hrvatska enciklopedija

 

Najbolje kaj Zagorje nudi na jednom mjestu

 

How stuff works

 

Wikipedia

 

Vijesti

Školska natjecanja učenika

Tijekom siječnja i veljače održana su školska i županijska natjecanja znanja.


Tijekom siječnja i veljače održana su školska natjecanja znanja. U nastavku pročitajte postignuća učenika naše škole.

ENGLESKI JEZIK – školsko natjecanje

  1. Frčko Kristijan, 2.b
  2. Kamenarić Filip, 2.b
  3. Hajnić Dario, 4.b
  4. Vnučec Veronika, 4.a

NJEMAČKI JEZIK – školsko natjecanje

  1. Perešin Lucija, 2.a
  2. Kuharić Vinko, 2.b
  3. Krajnik Dražen, 2.b
  4. Srebačić Karlo, 2.b
  5. Lenard Dominik, 2.b
  6. Mokos Jelena, 3.a
  7. Vitković Ana, 3.b

HRVATSKI JEZIK – školsko natjecanje

  1. Perešin Lucija, 2.a
  2. Škvorc Gordana, 3.a
  3. Mokos Jelena, 3.a

FIZIKA – školsko natjecanje

  1. Gašparić Karlo, 1.b

MATEMATIKA – školsko natjecanje

  1. Gašparić Karlo, 1.b
  2. Sedak Stjepan, 1.b
  3. Frčko Kristijan, 2.b
  4. Krajnik Dražen, 2.b
  5. Pavlin Nikola, 2.b
  6. Gudek Nikola, 3.b
  7. Babić Dominik, 3.b
  8. Bačanek Martin, 3.b
  9. Bolšec Siniša, 4.b     -    učenik ide na županijsko natjecanje
  10. Behin Matija, 4.b

LIDRANO (učenici su sudjelovali na Županijskom natjecanju)

  1. Mokos Jelena, 3.a
  2. Dominkuš Petra, 3.a
  3. Šagud Ivona, 3.a
  4. Kucljak Natalija, 3.a
  5. Haban Dominik, 3.a
  6. Turk Franjo, 3.a

KOMERCIJALIST

  1. Šćuric Sanja, 4.a
  2. Behin Mateja, 4.a                   tim I.
  3. Vnučec Veronika, 4.a                              } oba tima idu na međužupanijsko natjecanje
  1. Krivak Stjepan, 4.a
  2. Bručić-Pavuk Kristina, 4.a    } tim II.
  3. Brlek Klara, 4.a

OSNOVE ELEKTROTEHNIKE

  1. Hanžek Dominik, 2.b         } oba učenika idu na međužupanijsko natjecanje
  2. Pavlin Nikola, 2.b

AUTOMEHANIKA

  1. Habazin Ivan, 3.d                } oba učenika idu na međužupanijsko natjecanje
  2. Kolar Kristijan, 3.d

RAČUNARSTVO

  1. Čajko Leon, 2.b
  2. Frčko Kristijan, 2.b
  3. Jagarčec Petar, 2.b
  4. Krajnik Dražen, 2.b
  5. Lenart Dominik, 2.b

ELEKTROMEHANIKA

  1. Belko Antonio, 3.c            } oba učenika idu na međužupanijsko natjecanje
  2. Hađina Zvonimir, 3.c

VJERONAUK

  1. Habazin Željka, 4.a
  2. Korade Danijela, 4.a      } učenici su sudjelovali na županijskom natjecanju
  3. Fruk Đurđica, 4.a
  4. Stubičan Karlo, 4.b

 

Čestitke svim sudionicima i puno sreće na županijskim i međužupanijskim natjecanjima!



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Sanja Oreški   datum: 22. 2. 2018.

Logo škole


Korisni linkovi

 

 


Promotivni video


Tražilica

Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Brojač posjeta
Ispis statistike od 8. 5. 2012.

Ukupno: 1181995
Ovaj mjesec: 37

Oglasna ploča




preskoči na navigaciju