Vijeća i odbori

Vijeća i odbori Srednje škole Konjščina igraju ključnu ulogu u donošenju odluka, planiranju i poboljšanju kvalitete obrazovnog procesa. Kroz aktivno sudjelovanje učenika, roditelja, nastavnika i stručnih suradnika, osiguravamo transparentnost, suradnju i odgovorno upravljanje školom. Ova tijela rade na tome da se glas svih dionika u obrazovanju čuje, te da škola kontinuirano napreduje u skladu s potrebama i interesima svojih učenika i zajednice.

Vijeće roditelja

Vijeće roditelja Srednje škole Konjščina važan je partner u radu škole, osiguravajući komunikaciju i suradnju između roditelja, učenika i nastavnika. Njegov cilj je aktivno sudjelovati u donošenju odluka koje poboljšavaju obrazovni proces i školski život.

Vijeće učitelja

Vijeće učitelja Srednje škole Konjščina ključno je tijelo koje donosi važne pedagoške odluke, planira i koordinira obrazovni proces. Kroz redovite sastanke, učitelji zajednički rade na unaprjeđenju kvalitete nastave i osiguravanju uspjeha učenika.

Školski odbor

Školski odbor Srednje škole Konjščina upravlja ključnim pitanjima vezanim uz rad i razvoj škole. Odbor donosi odluke o organizaciji, financijama i strateškim planovima te osigurava da škola djeluje u skladu s propisima i interesima svih dionika. Kroz svoj rad doprinosi stvaranju kvalitetnog i poticajnog okruženja za učenike i zaposlenike.

Vijeće učenika

Vijeće učenika Srednje škole Konjščina omogućava učenicima aktivno sudjelovanje u životu i radu škole. Kroz Vijeće, učenici izražavaju svoje ideje, prijedloge i brige, te sudjeluju u donošenju odluka koje utječu na školski život. Na taj način potiče se odgovornost, timski rad i jačanje veza unutar školske zajednice.