Svečana podjela svjedodžbi učenicima završnih razreda

U srijedu, 3.7.2024., u SŠK održana je svečanost na kojoj smo se oprostili od naših maturanata. U opuštenoj, ali emotivnoj atmosferi prisjetili smo se zanimljivih trenutaka školovanja generacija 2020./21. – 2024.

Kroz svečanost suvereno su nas vodili učenici Dijana Valjak i Igor Štahan.

Na početku se maturantima obratila ravnateljica. Podsjetila ih je na početak obrazovanja u SŠK fotografijama iz prvog razreda. Čestitala im je na uspjehu i posebno je istaknula učenike koji su postigli odličan uspjeh kroz sve godine srednjoškolskog obrazovanja. To su učenice 4.a razreda, zanimanje komercijalist, Dora Grofelnik, Ines Hrkec, Dora Jakopović, Lucija Šiftar i Silvija Žeželj te učenik 4.b razreda, zanimanje Tehničar za električne strojeve s primijenjenim računalstvom Valentino Sudec.

Ravnateljica je dodala:

„Mi ćemo se često i rado prisjetiti vašeg doprinosa u razvoju vaše i naše škole. Zahvaljujemo i čestitamo svima koji su sudjelovali u projektima, natjecanjima, priredbama, volonterskim i raznim drugim aktivnostima te na taj način pronosili dobar glas o školi.

Na kraju vašeg obrazovanja važno je naglasiti da ste svi ostavili svoj trag u ovoj školi, ali postoje učenici koji su, da se izrazim sportskim rječnikom, „na terenu srce ostavili“.  Zato pohvaljujemo sljedeće učenike za poseban doprinos u promociji SŠ Konjščina: Lucija Šiftar, Dora Grofelnik, Ines Hrkec, Dijana Valjak, Lovro Žegrec, Ivan Sever, Luka Juriša, Antonio Mačković, Lara Lukić, Sebastijan Žukina, Roko Ban Vukmanović.

Od svojih učenika oprostili su se razrednici/e:

Tatjana Hunjak, 4.a, zanimanje komercijalist

Kristijan Mitrečić, 4.b, zanimanje TESPR

Maja Zagorec, 3.c, zanimanja autoelektričar, elektroinstalater

Krunoslav Popović, 3.d, zanimanja automehaničar, strojobravar, vodoinstalater

Alojzija Klenkar, 3.v, zanimanje vozač motornoga vozila

Draga naša djeco, dragi učenici, mladi ljudi, otvorena su vrata da odete iz školskog gnijezda, ali imajte na umu da ih nismo za vama zatvorili. Gdje god pošli, nadamo se da ćete pronositi dobar glas o Srednjoj školi Konjščina i da ćete s ponosom govoriti: „Ovo je moja škola!“

objavio: Milojka Rataić   datum: 4. 7. 2024.

« Srpanj 2024 »