Otvara se savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o Prijedlogu Pravilnika o načinu i postupku kojim se svim kandidatima za zapošljavanje osigurava jednaka dostupnost javnim službama pod jednakim uvjetima te vrednovanje kandidata prijavljenih na natječajOvim Pravilnikom utvrđuje se način i postupak  kojim se svim kandidatima za zapošljavanje u Srednjoj školi Konjščina (u daljem tekstu: školska ustanova)  osigurava jednaka dostupnost javnim službama pod jednakim uvjetima, način vrednovanja kandidata prijavljenih na natječaj, način vrednovanja kandidata koje je uputio nadležni ured državne uprave te način i postupak provođenja natječaja za zapošljavanje  u školskoj ustanovi.

Prijedlog Pravilnika upućuje se na savjetovanje sa zainteresiranom javnošću od 19.02.2019. do 24.02.2019.

Mišljenja, primjedbe i prijedlozi na predloženi nacrt dostavljaju se elektronskim putem na sljedeću adresu – ss-konjscina@kr.htnet.hr .

Po završetku savjetovanja, svi pristigli prijedlozi bit će javno dostupni na internetskoj stranici Srednje škole Konjščina, savjetovanje, zatvorena savjetovanja.

------------------

Otvara se savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o Pravilniku o procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje. Navedenim Pravilnikom uređuju se načini i postupci zapošljavanja kojima se svim kandidatima prijavljenim na natječaj odnosno kandidatima koje je uputio ured državne uprave osigurava jednaka dostupnost zaposlenja u Školi pod jednakim uvjetima, vrednovanje kandidata prijavljenih na natječaj odnosno upućenih od ureda državne uprave kao i odredbe o sastavu i radu posebnog Povjerenstva koje sudjeluje u procjeni i vrednovanju kandidata te ostale odredbe u vezi natječaja odnosno zapošljavanja.

Prijedlog Pravilnika upućuje se na savjetovanje sa zainteresiranom javnošću od 17.01.2019. - 24.01.2019.

------------------

Otvara se savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o prijedlogu Statuta Srednje škole Konjščina. Navedenim Statutom se utvrđuje obavljanje djelatnosti, unutarnje ustrojstvo, djelokrug, ovlasti i način odlučivanja tijela Srednje škole Konjščina, položaj, prava i obveze učenika, nastavnika i roditelja te druga pitanja od značenja za djelatnost i poslovanje Srednje škole Konjščina. Prijedlog Statuta upućuje se na savjetovanje sa zainteresiranom javnošću od 17.01.2019. - 24.01.2019.

Mišljenja, primjedbe i prijedlozi na predloženi nacrt dostavljaju se elektronskim putem na sljedeću adresu: ss-konjscina@kr.htnet.hr .

« Listopad 2020 »

Ukupno: 1182010