Natjecanja

Učenici naše škole redovito sudjeluju na županijskim i međužupanijskim natjecanjima, a ponajbolji zasluže odlazak i na državno natjecanje. Predstavnici strukovnih predmeta (elektrotehnika, ekonomija, strojarstvo, promet i logistika) svake godine sudjeluju na međužupanijskim natjecanjima, a tradicionalno imamo predstavnika na županijskim natjecanjima iz stranih jezika, matematike, informatike, vjeronauka...

Vrlo dobre rezultate naši đaci postižu u sportskim natjecanjima: odbojka, nogomet, rukomet, stolni tenis... Nekoliko godina zaredom županijski smo prvaci u odbojci za mladiće i predstavljamo našu županiju na državnom natjecanju.

Provodimo međunarodno natjecanje "Klokan bez granica".

Učenici svake godine sudjeluju na natjecanjima u organizaciji Crvenog križa, a članovi UZ Konjić predstavljaju školu na smotri učeničkih zadruga.

Natjecanja

Državno natjecanje za zanimanje elektromehaničar

U Srednjoj strukovnoj školi kralja Zvonimira u Kninu 19. i 20. travnja održano je državno natjecanje učenika srednjih škola Republike Hrvatske u strukovnim disciplinama na području elektrotehnike i računarstva za zanimanje elektromehaničar.

Učenik naše škole, Karlo Mikulčić, čiji je mentor prof. Mario Varga, postigao je vrlo dobar uspjeh osvojivši treće mjesto. Najbolji rezultat ostvario je Dino Vučemilović Šimunović iz Srednje strukovne škole u Kninu, a drugo mjesto zauzeo je Ivan Zanze iz Elektrotehničke i prometne škole Osijek.

objavio: Ivan Crnjac   datum: 23. 4. 2012.