Ured za razvoj karijera

Obavijest maturantima s odličnim prosjekom ocjena

Tvrtka Klising d.o.o. stipendirat će jednog studenta slabijeg imovinskog stanja koji na Visokom učilištu Algebra upiše prijediplomski studijski program Programsko inženjerstvo u akademskoj godini 2023./2024. Stipendija je namijenjena kandidatu koji ima želju i ambiciju te potencijal završiti najkvalitetniji stručni studij u Hrvatskoj ali si ga, zbog imovinske situacije, ne može priuštiti.

Klising d.o.o. djeluje pod brendom Edge Group na hrvatskom ali i svjetskom tržištu te je 100% u domaćem vlasništvom, s 25 godina iskustva u projektiranju, razvoju, realizaciji i održavanju visokokvalitetnih naprednih programskih rješenja s naglaskom na brigu za svoje zaposlenike u ostvarivanju njihovog profesionalnog potencijala kontinuiranim ulaganjem u edukaciju.

Vrednovanje prijava za punu stipendiju uzet će u obzir: ocjene iz srednje škole koje moraju u ukupnom prosjeku svih ocjena biti najmanje 4.2 (poželjno od 4,5), rezultate na natjecanjima iz računarstva, informatike i matematike (ako je kandidat sudjelovao na istima), relevantne projekte (ako je kandidat sudjelovao na istima), pisma preporuke, kao i trenutni socijalno-ekonomski status kandidata.

Zainteresirani kandidati moraju ispuniti Zamolbu za punu stipendiju koja se nalazi u prilogu poruke, priložiti pripadajuće dokumente te sve poslati na adresu prijavni.ured@racunarstvo.hr najkasnije do 3. srpnja 2023.

Obveze kandidata koji ostvari pravo na punu stipendiju:

• redovito polagati ispite na studiju na način da svaku akademsku godinu završi sa minimalno 40 ECTS bodova te uzastopno upisuje svaku narednu, višu godinu studija,
  • kod tvrtke Klising d.o.o. uz adekvatnu naknadu tijekom 6. semestra studija obaviti 160 sati obvezne stručne prakse,
  • po završetku studija odnosno po uspješnoj obrani Završnog rada kod tvrtke Klising d.o.o. uz adekvatnu naknadu obaviti 12 mjeseci pripravničkog staža uz mogućnost stalnog zaposlenja.

Zainteresirani kandidati mogu bez obveze doći u Prijavni ured fakulteta gdje će se upoznati sa svim detaljima stipendije, fakultetom i studijskim programom Programsko inženjerstvo. Po završetku razgovora kroz Tour de Algebra posjetit ćemo Cisco učionice, foto i video studio, multifunkcionalne dvorane, audio studio, knjižnicu, server sobu Nimbus...

Priloženi dokumenti:
Zamolba_za_punu_stipendiju_-_Klising_d.o.o..doc (772.00 KB)

objavio: Snježana Pluščec   datum: 25. 4. 2023.

« Svibanj 2024 »